Sezon 2022/2023
World Traditional Karate Championships - 09.12.2022 Lublin
Oliwia Karolewska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - 27.11.2022 Lutynia
Hubert
Wojciechowski (II LO) - złoty medal w konkurencji w kata indywidualne
Hanna Dziki (I LO) - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala (I LO) - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne.
Urszula Nowak (II LO) - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska (II LO) - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta miasta Zielona Góra - 27.11.2022
Kaja Zygmunt - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Nina Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Opolska Liga Karate Tradycyjnego - III turniej - 26.11.2022 Kluczbork
Helena Gozdek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Wojciechowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Oliwia Karolewska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksander Ilski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Głodek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Tymon Biłyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Nina Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Konrad Kosowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Zofia Gozdek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zofia Gozdek - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominika Szulc - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Opolska Liga Karate Tradycyjnego - II turniej - 05.11.2022 Wołczyn
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Głodek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominika Szulc – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kaja Zygmunt – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne.
Kaja Zygmunt – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Monika Jaroń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Monika Jaroń – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan - 21-23.10.2022 Rimini
Oliwia Karolewska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Opolska Liga Karate Tradycyjnego - I turniej - 16.10.2022 Głuchołazy
Nina Kluczyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kaja Zygmunt - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kaja Zygmunt - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Zofia Gozdek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Wiewiórka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Konrad Kosowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Zofia Gozdek - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Lena Kania - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne-
Sezon 2021/2022
XXII Ogólnopolski Puchar Dzieci -18-19.06.2022 Łódź
Nina Kluczyńska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
XXXIII Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - 3-5.06.2022 Zielona Góra
Oliwia Karolewska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny- 21.05.2022 Głuhcołazy
Michalina Koper - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Dziki - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Zuzanna Głodek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Alicja Kisiel - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Mochalski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksander Ilski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Klara Bąk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kaumite indywidualne
Danuta Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Kowalczyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski - 15.05.2022 Tarnowo Podgórne
Hubert Pietrzak - Rogala - złoty
medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Lana Kania - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Głodek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - brązowy medal w konkurencji kumite indywidulane
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominika Szulc - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Danuta Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Silesia Cup - 08.05.2022 Bytom
Michalina Koper - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Miłosz Nyga - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Karolewska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Nikita Buzinskiy - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VII Puchar Krakowa - 26.03.2022
Oliwia Karolewska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Turniej Karate Tradycyjnego - 05.12.2021 Lutynia
Robert Lisowski (SP3) - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski (SP3) - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga (SP3) - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Kowalczyk (1LO) - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Kowalczyk (1LO) - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala (1LO) - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki (1LO) - srebrny medal w kata, srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Dziki (1LO) - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska (2LO) - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska (2LO) - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski (2LO) - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego - 28.11.2021 Kluczbork
Emilia Nyga – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Wojciechowski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nina Kluczyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zofia Gozdek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zofia Gozdek – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kaja Zygmunt – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Michał Mochalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Klara Bąk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego - 06.11.2021 Września
Nina Kluczyńska – złoty medal w konkurenci kata indywidualne
Nina Kluczyńska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kamila Jakimowicz – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – zloty medal w konkurencji kumite indywidualne
Lena Kania – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kaja Zygmunt – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kaja Zygmunt – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Klara Bąk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zofia Gozdek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Puchar Polski JKA - 09.10.2021 Kosno Odrzańskie
Mikołaj Adamski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mistrzostwa Europy - 4-6.10.2021 Katowice
Oliwia Karolewska:
Złoty medal w konkurencji Kata ind. Kadetów – WTKF
Złoty medal w konkurencji Fukugo Kadetów – WTKF
Złoty medal w konkurencji Kata ind. Kadetów – WTKU
Brązowy medal w konkurencji Fukugo Kadetów – WTKU
Hania Dziki:
Złoty medal w konkurencji Kumite ind. Juniorów – Karate Fudokan
Złoty medal w konkurencji Fukugo Juniorów – Karate Fudokan
Brązowy medal w konkurencji Fukugo Juniorów – WTKF
Emilia Kochańska:
Brązowy medal w konkurencji Kumite ind. Juniorów – Karate Fudokan
Srebrny medal w konkurencji Fukugo Juniorów – Karate Fudokan
Oliwia K., Hania D. - srebrny medal w konkurencji Kata Drużynowe Juniorów – WTKF
Oliwia K., Hania D., Emilia K.: złoty medal w konkurencji Kata Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan
Hania D., Emilia K.: złoty medal w konkurencji Kumite Drużynowe Juniorów – Karate Fudokan
Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk, Kacper Kowalczyk: złoty medal w konkurencji Kumite Drużynowe w Karate Fudokan.
Sezon 2020/2021
Turniej Karate Tradycyjnego - 20.06.2021 Głuchołazy
Emilia Nyga - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Zofia Gozdek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Monika Jaroń - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stasiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym - 13.06.2021 Warszawa
Robert Lisowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - 12.06.2021 Warszawa
Kacper Kowalczyk - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Oliwia Karolewska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Karolewska - srebrny medal w konkurencji fukugo
Oliwia Karolewska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Adamski, J. Kowalczyk, J. Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe
VI Puchar Krakowa - 29.05.2021
Hanna Dziki - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Oliwia Karolewska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Silesia Cup - 16.05.2021 Bytom
Oliwia Karolewska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Wojciechowski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Dziki - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Oliwia Karolewska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 24.04.2021 Łódź
Robert Lisowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Lena Kania - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Tymon Biłyk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Puchar Polski w Kumite Drużynowym - 22.11.2020 Warszawa
O. Karolewska, H. Dziki, E. Kochańska, K. Bugiel - złoty medal w konkurencji kumite drużynowe
M. Adamski, K. Kowalczyk, J. Kowalczyk, J. Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe
Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - 11.10.2020 Włocławek
Oliwia Karolewska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
M. Adamski, K. Kowalczyk, J. Kowalczyk - srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe
O. Karolewska, H. Dziki, E. Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
O. Karolewska, H. Dziki, E. Kochańska, K. Bugiel - brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe
Sezon 2019/2020
Mistrzostwa Polski JKA - 07.03.2020 Baranowo
Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
V Puchar Krakowa - 07.03.2020
Michalina Koper - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Noworoczny Turniej Karate Tradycyjnego - 20.01.2020 Czerwieńsk
Michalina Koper - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Michał
Żołądkowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
M. Cichy, M. Jaroń, J. Rosiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 08.12.2019 Głuchołazy
Michalina Koper - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Adrianna Kurzyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Adrianna Kurzyńska - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Nyga - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Miłosz Nyga - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Antek Stoparek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Monika Jaroń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Stanisław Nosol - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarczyk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego - 30.11.2019 Kluczbork
Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Antoni Stoparek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Nyga - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Michał Żołądkowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Monika Jaroń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Igor Świstek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalczyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 16.11.2019
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Miłosz Nyga – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Tymon Biłyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Igor Świstek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
2nd World Budo Karate Championship - 10.11.2019 Brno
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
8th World Fudokan Karate Championship
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe
Mistrzostwa Polski JKA - 26.10.2019 Grodzisk Mazowiecki
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Michał Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Antoni Stoparek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Sezon 2018/2019
Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - 21-22.06.2019 Lublin
H. Dziki, E. Kochańska, K. Bugiel, K. Liwak - złoty medal w konkurencji kumite drużynowe
K. Liwak, E. Kochańska, H. Dziki - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
M. Adamski, P. Bilski, J. Kowalczyk, J. Kowalski - brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe
Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym - 15.06.2019 Wrocław
Michalina Koper – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego - 01.06.2019 Głuchołazy
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Maciej Świtoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Michalina Koper – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Damian
Wojcieszak
– srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Igor Świstek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Natan Strama – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Igor Świstek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Silesia Cup - 25.05.2019 Bytom
Emilia Nyga – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Urszula Nowak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 18.05.2019
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Igor Świstek – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Monika Jaroń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Michalina Koper – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Miłosz Nyga – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Igor Świstek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kamila Jakimowicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Nyga – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Joanna Rosiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Natan Strama – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VII Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 06.04.2019 Oleśnica
Michalina Koper - złoty medal konkurencji kata indywidualne
Lisowski Robert - złoty medal konkurencji kata indywidualne
Nyga Emila - złoty medal konkurencji kata indywidualne
Żołądkowski Bartosz - złoty medal konkurencji kata indywidualne
Bugiel Karina - złoty medal konkurencji kumite indywidualne
Bilski Piotr - złoty medal konkurencji kumite indywidualne
K. Liwak, E. Kochańska, H. Dziki - złoty medal konkurencji kata drużynowe
M. Adamski, H. Pietrzak-Rogala - złoty medal konkurencji enbu
Michał Żołądkowski - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Nowak Ula - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Świtoń Maciej - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Cichy Matylda - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Szulc Dominika - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Dziki Hanna - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Pietrzak-Rogala Hubert - srebrny medal konkurencji kata indywidualne
Kochańska Emila - srebrny medal konkurencji kumite indywidualne
Jarosław Ptak - srebrny medal konkurencji kumite indywidualne
M. Adamski, H. Dziki - srebrny medal konkurencji enbu
Nyga Miłosz - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Wach Hanna - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Szulc Mateusz - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Wojtasik Jędrzej - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Waleczek Kamil - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Jaroń Monika - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Wojtasik Zofia - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Stoparek Mateusz - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Fabjan Karolina - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Waleczek Karolina - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Nosol Filip - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Świstek Igor - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Wyrwas Wojciech - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Bilski Piotr - brązowy medal konkurencji kata indywidualne
Sobkowiak Hanna - brązowy medal konkurencji kumite indywidualne
Kowalczyk Kacper - brązowy medal konkurencji kumite indywidualne
Marcin Adamski - brązowy medal konkurencji kumite indywidualne
H. Pietrzak-Rogala, M. Adamski, J. Karczmarzyk - brązowy medal konkurencji kata drużynowe
M. Cichy, H. Lisowski - brązowy medal konkurencji enbu
E. Kochańska, K. Kowalczyk - brązowy medal konkurencji enbu
IV Puchar Krakowa - 30.03.2019
Emilia Nyga – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 23.03.2019
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Monika Jaroń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Wojciech Wyrwas – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Damian Wojcieszak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wratislavia Cup - 09.03.2019 Wrocław
Michalina Koper - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Antoni Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 08.12.2018 Głuchołazy
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalczyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalczyk – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Kowalczyk – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Miłosz Nyga – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Damian Wojcieszak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 01.12.2018 Kluczbork
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalczyk – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominika Szulc – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Joanna Rosiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
1st World Budo Karate Children's Cup - 25.11.2018 Panevezys Litwa
Hubert Pietrzak – Rogala - złoto w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol - złoto w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy - złoto w konkurencji kumite indywidualne
Robert Lisowski - srebro w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy - brąz w konkurencji kata indywidualne
Puchar Polski w Kumite Drużynowym - 10.11.2018 Pruszków
Hanna Sobkowiak, Emilia Kochańska - reprezentując Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego -
zdobyły pierwsze miejsce i Puchar Polski w konkurencji kumite drużynowe
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 10.11.2018
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Mistrzostwa Polski JKA - 20.10.2018 Żary
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Kowalczyk – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Robert Lisowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
XI Puchar Mistrza - 13.10.2018 Wrocław
Emilia Nyga - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Sezon 2017/2018
XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci - 01.06.2018 Gdańsk
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Silesia Cup - 26.05.2018 Bytom
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Wyrwas – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 19.05.2018
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Klara Bąk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Joanna Rosiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Damian Wojcieszak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Gabriela Ptak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Maciej Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dorian Żak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Banaś – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Weronika Żak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VI Krośnieński Turniej Karate Tradycyjnego - 28.04.2018
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Miłosz Nyga – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Damian Wojcieszak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Monika Jaroń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Stoparek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karolina Waleczek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominika Szulc – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maciej Świtoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Xavier Becker – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Wiosenny Karate Tradycyjnego - 21.04.2018 Łódź
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w dwuboju (kata indywidualne + kumite)
Piotr Bilski– brązowy medal w dwuboju (kata indywidualne + kumite)
Turniej Karate Tradycyjnego - 21.04.2018 Września
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalczyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Joanna Rosiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Stanisław Nosol – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
VI Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 14.04.2018 Oleśnica
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Antoni Stoparek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
M. Porębska, H. Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji enbu
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Damian Wojcieszak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Maciej Świtoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Miłosz Nyga – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Wyrwas – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
E. Kochańska, M. Adamski – srebrny medal w konkurencji enbu
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karolina Fabjan – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Bosak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak– brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Bosak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Siepak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Cichy, H. Lisowski – brązowy medal w konkurencji enbu
Wratislavia Cup 2018 - 10.03.2018 Wrocław
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
III Ogólnopolski Puchar Krakowa - 03.03.2018
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 10.12.2017 Głuchołazy
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Durlak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Stanisław Nosol – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Wyrwas – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Xavier Becker – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 25.11.2017 Kluczbork
Aleksandra Durlak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 18.11.2017
Robert Lisowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Durlak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Stanisław Nosol – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Xavier Becker – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Jan Stasiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mieszko Jaworski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
V Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym - 21-22.10.2017 Lublin
Magdalena Porębska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
H. Pietrzak-Rogala, M. Adamski - brązowy medal w konkurencji enbu
M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala - brązowy medal w konkurencji enbu
M. Porębska, A. Piasecka, H. Dziki - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
X Puchar Mistrza pamięci sensei H. Nishiyamy - 14.10.2017 Wrocław
Magdalena Porębska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 14.10.2017 Wrocław
Magdalena Porębska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Sezon 2016/2017
XVII Ogólnopolski Puchar Dzieci - 03.06.2017 Łódź
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
M. Adamski, H. Pietrzak-Rogala - srebrny medal w konkurencji enbu
H. Pietrzak-Rogala, J. Karczmarzyk, M. Adamski - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Mała Regionalna Liga Karate Tradycyjnego 2017
Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Xavier Becker - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mieszko Jaworski - srebrny medal w konkurencji kata indywidulane
Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Bukowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Filip Nosol - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Silesia Cup - 21.05.2017 Bytom
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
V Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 22.04.2017 Oleśnica
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
H. Pietrzak-Rogala, M. Adamski – srebrny medal w konkurencji enbu
Maja Bińczycka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Ryszard Osuch – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
H. Pietrzak-Rogala, J. Karczmarzyk, M. Adamski – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
M. Porębska, A. Piasecka, M. Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
A. Kurzyńska, F. Nosol – brązowy medal w konkurencji enbu
III Krośnieński Turniej Karate Tradycyjnego - 02.04.2017 Krosno Odrzańskie
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne (dwukrotnie w swojej kategorii wiekowej oraz po decyzji sędziów również w konkurencji wiekowej junior młodszy)
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Przemysław Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Lisowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Xavier Becker – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Bińczycka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mieszko Jaworski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 01.04.2017
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Cichy, J. Banaś, H Lisowski – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
M. Porębska, A. Piasecka, M. Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
H. Pietrzak – Rogala , M. Adamski, J. Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
II Ogólnopolski Puchar Krakowa - 25.03.2017
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Porębska, A. Piasecka, H. Dziki - srebrny medalw konkurencji kata drużynowe
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Alesandra Durlak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski - brązowy medal e w konkurencji kata indywidualne
Wratislavia Cup - 11.03.2017 Wrocław
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 11.12.2016 Głuchołazy
Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Kaliszuk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Durlak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karolina Waleczek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 10.12.2016 Żary
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 26.11.2016 Kluczbork
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidulane
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
I Ogólnopolski Puchar Krakowa - 19.11.2016
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 05.11.2016
Adrianna Kurzyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Banaś - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mateusz Maciejewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Bińczycka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Skorna - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
II Puchar Świata Dzieci - 14-15.10.2016 KrakówHubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 08.10.2016 Kluczbork
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
IX Puchar Mistrza pamięci sensei H. Nishiyamy - 01.10.2016 Wrocław
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidulane
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Sezon 2015/2016
XVI Ogólnopolski Puchar Dzieci - 4-5.06.2016
Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mała Regionalna Liga Karate Tradycyjnego
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
H. Pietrzak – Rogala, J. Kaarczmarzyk, M. Adamski – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Banaś – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
K. Liwak, K. Jelonek, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Biezmienow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 21.05.2016
Kamila Jakimowicz – złoty medal w konkurencji kihon
Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
J. Karczmarzyk, M. Adamski, H. Pietrzak - Rogala - złoty medal w konkurencji kata drużynowe
Gabriela Ptak – srebrny medal w konkurencji kihon
Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Ptak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakuba Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
M. Porębska, A. Piasecka, H. Dziki - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Marcel Feliks – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Banaś - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Tymon Serwata - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Durlak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna -brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
X Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - 30.04.2016 Głuchołazy
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Cołta – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
IV Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 16.04.2016 OleśnicaAdrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Biezmienow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Tymon Serwata – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 09.04.2016
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
K. Liwak, K. Jelonek, E. Kochańska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
M. Porębska, A. Piasecka, K. Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Wratislavia Cup - 05.03.2016 Wrocław
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 13.12.2015 Żary
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
XIX Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 13.12.2015 - Głuchołazy
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Julia Lidke – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Paweł Żołyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 28.11.2015 Kluczbork
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 24.10.2015
Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Banaś – srebrny w konkurencji kata indywidualne
Julia Jarosz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Dominik Olszczyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jan Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VIII Puchar Mistrza - 03.10.2015 Wrocław
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Sezon 2014/2015
XV Ogólnopolski Puchar Dzieci - 20.06.2015 Rzeszów
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Silesia Cup - 13.06.2015 Bytom
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 31.05.2015
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Biezmienow – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Banaś – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Paweł Żołyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe
Hubert Pietrzak – Rogala, Jakub Karczmarzyk, Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Hubert Pietrzak – Rogala, Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji enbu
Mikołaj Adamski, Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji enbu
IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym - 30.05.2015 Głuchołazy
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Turniej Karate Tradycyjnego - 25.04.2015 Września
Kornelia Liwak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Katarzyna Krzepina - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
III Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 11.04.2015 Oleśnica
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hanna Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski- srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji , kumite indywidualne
Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Bartosz Hudzicki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Andrzej Stasiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Skorny – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak - Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe
Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Krosna Odrzańskiego - 29.03.2015
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Łatoszyński – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk– srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk– brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wratislavia Cup - 28.03.2015 Wrocław
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Turniej Mikołajkowy - 13.12.2014 Wrocław
Mikołaj Oleksiuk – złoty medal w konkurencji kihon
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kihon
Jakub Kowalski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Cołta – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kamila Jakimowicz – brązowy medal w konkurencji kihon
Julia Lidke – brązowy medal w konkurencji kihon
Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kihon
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Ryszard Osuch – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Łatoszyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Przemysław Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 29.11.2014 Kluczbork
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piot Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
V Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym - 27.09.2014 Wrocław
Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Skorny – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Łatoszyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Biezmienow – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Sezon 2013/2014
I Chocianowski Turniej Karate Tradycyjnego - 21.06.2014 Chocianów
Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
VII Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 07.06.2014 Wrocław
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Żołyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Karolina Tomaszewska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mieszko Jaworski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
XIV Puchar Polski Dzieci - 31.05.2014 Warszawa
Maja Kołodyńska, Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji enbu dziewczynka/chłopiec
VIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego - 24.05.2014 Głuchołazy
Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Silesia Cup - 26.04.2014 Bytom
Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
II Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy - 05.04.2014
Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Wiktor Łatoszyński – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Przemysław Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karolina Tomaszewska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Gracjan Graca – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Halik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Kornelia Jelonek, Kornelia Liwak, Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
Emilia Kochańska, Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji en-bu
Jan Sobkowiak, Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji en-bu
I Krośnieński Turniej Karate Tradycyjnego - 29.03.2014
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wratislavia Cup - 15.03.2014
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Karol Okoń - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
XVII Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach - 22.12.2013
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Halik - złoto w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Maja Kołodyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Alan Wojtan - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Przemysław Jelonek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Bartosz Żołądkowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Gracjan Graca - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krzystof Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego - Mikołajek - 07.12.2013
Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego w Kluczborku – 30.11.2013
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Dominik Olszczyński - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarczmarzyk - brązowy medal w koknurencji kata indywidualne
VI Puchar Mistrza - Wrocław, 12.10.2013
Kornelia Liwak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Sezon 2012/2013
VII Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach - 01.06.2013
Kornelia Jelonek - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Franciszek Kaliszuk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Przemysław Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Gracjan Graca - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
IV Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Silesia Cup - 27.04.2013
Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
I Międzynarodowy Turniej Smoka - Bochnia, 20.04.2013
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne