Osiągnięcia Naszych Zawodników

 

Sezon 2016/2017

XVII Ogólnopolski Puchar Dzieci - 03.06.2017 Łódź

Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak-Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

M. Adamski, H. Pietrzak-Rogala - srebrny medal w konkurencji enbu

H. Pietrzak-Rogala, J. Karczmarzyk, M. Adamski - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

Mała Regionalna Liga Karate Tradycyjnego 2017

Matylda Cichy - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Xavier Becker - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski - złoty medal  w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Mieszko Jaworski - srebrny medal w konkurencji kata indywidulane

Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne 

Katarzyna Krzepina - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Kacper Bukowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Filip Nosol - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Silesia Cup - 21.05.2017 Bytom

Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Olga Siedlecka brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

V Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 22.04.2017 Oleśnica

Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu

Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

H. Pietrzak-Rogala, M. Adamski – srebrny medal w konkurencji enbu

Maja Bińczycka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Ryszard Osuch – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

H. Pietrzak-Rogala, J. Karczmarzyk, M. Adamski – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe

M. Porębska, A. Piasecka, M. Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe

A. Kurzyńska, F. Nosol – brązowy medal w konkurencji enbu

III Krośnieński Turniej Karate Tradycyjnego - 02.04.2017 Krosno Odrzańskie

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne (dwukrotnie w swojej kategorii wiekowej oraz po decyzji sędziów również w konkurencji wiekowej junior młodszy)

Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Przemysław Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Lisowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Xavier Becker – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Dominik Olszczyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Maja Bińczycka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mieszko Jaworski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 01.04.2017

Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

M. Cichy, J. Banaś, H Lisowski – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

M. Porębska, A. Piasecka, M. Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

H. Pietrzak – Rogala , M. Adamski, J. Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

II Ogólnopolski Puchar Krakowa - 25.03.2017

Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne 

M. Porębska, A. Piasecka, H. Dziki - srebrny medalw konkurencji kata drużynowe

Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne    

Alesandra Durlak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski - brązowy medal e w konkurencji kata indywidualne

Wratislavia Cup - 11.03.2017 Wrocław

Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne    

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 11.12.2016 Głuchołazy

Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Kaliszuk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Durlak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karolina Waleczek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 10.12.2016 Żary

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Kowalski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 26.11.2016 Kluczbork

Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidulane

Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

I Ogólnopolski Puchar Krakowa - 19.11.2016

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

VII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 05.11.2016

Adrianna Kurzyńska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak - Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski - srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Jakub Banaś - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mateusz Maciejewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Maja Bińczycka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Skorna - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

II Puchar Świata Dzieci - 14-15.10.2016 Kraków

Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 08.10.2016 Kluczbork

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

IX Puchar Mistrza pamięci sensei H. Nishiyamy - 01.10.2016 Wrocław

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidulane
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne


Sezon 2015/2016

XVI Ogólnopolski Puchar Dzieci - 4-5.06.2016

Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mała Regionalna Liga Karate Tradycyjnego

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

H. Pietrzak – Rogala, J. Kaarczmarzyk, M. Adamski – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Banaś – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

K. Liwak, K. Jelonek, E. Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Oliwia Biezmienow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 21.05.2016

Kamila Jakimowicz – złoty medal w konkurencji kihon

Aleksandra Piasecka - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

J. Karczmarzyk, M. Adamski, H. Pietrzak - Rogala - złoty medal w konkurencji kata drużynowe

Gabriela Ptak – srebrny medal w konkurencji kihon

Matylda Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Wiktor Ptak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakuba Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Dawid Lewański - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

M. Porębska, A. Piasecka, H. Dziki - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

Marcel Feliks – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Banaś - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Tymon Serwata - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Durlak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Olga Siedlecka - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Krystian Chutkiewicz - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna -brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

K. Liwak, H. Sobkowiak, E. Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe

X Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - 30.04.2016 Głuchołazy

Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Nikodem Cybulski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kacper Cołta – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Durlak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

IV Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 16.04.2016 Oleśnica

Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Marcin Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu

Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Oliwia Biezmienow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Katarzyna Krzepina – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Hubert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Tymon Serwata – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 09.04.2016

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz  Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

K. Liwak, K. Jelonek, E. Kochańska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

M. Porębska, A. Piasecka, K. Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

Wratislavia Cup - 05.03.2016 Wrocław

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Gwiazdkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 13.12.2015 Żary

        Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

XIX Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego - 13.12.2015 - Głuchołazy

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Franciszek Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Julia Lidke – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Paweł Żołyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 28.11.2015 Kluczbork

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne    

        Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 24.10.2015

        Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Zuzanna Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne 

        Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

        Jakub Banaś – srebrny w konkurencji kata indywidualne

        Julia Jarosz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Dominik Olszczyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

        Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

        Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jan Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

        Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

VIII Puchar Mistrza - 03.10.2015 Wrocław

        Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

 

Sezon 2014/2015

XV Ogólnopolski Puchar Dzieci - 20.06.2015 Rzeszów

        Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Silesia Cup - 13.06.2015 Bytom

        Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 31.05.2015

        Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Oliwia Biezmienow – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Krystian Chutkiewicz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Banaś – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Żołyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Paweł Żołyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Szymon Siedlecki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne    

        Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

        Hubert Pietrzak – Rogala, Jakub Karczmarzyk, Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

        Hubert Pietrzak – Rogala, Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji enbu

        Mikołaj Adamski, Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji enbu

IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym - 30.05.2015 Głuchołazy

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne    

        Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne    

        Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Turniej Karate Tradycyjnego - 25.04.2015 Września

        Kornelia Liwak - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak-Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

        Katarzyna Krzepina - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata drużynowe

III Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 11.04.2015 Oleśnica

        Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne   

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Marcin Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne 

        Hanna Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski- srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne 

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne  

        Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji , kumite indywidualne

        Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

        Bartosz Hudzicki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Dawid Lewański- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                                      

        Krystian Chutkiewicz- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                              

        Kornelia Liwak- brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                       

        Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne        

        Dominik Olszczyński - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne       

        Hanna Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                       

        Andrzej Stasiak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne                          

        Wojciech Skorny – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne                                

        Hubert Pietrzak - Rogala, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata drużynowe  

Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Krosna Odrzańskiego - 29.03.2015

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Wiktor Łatoszyński – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Franciszek Kaliszuk– srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Żołyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk– brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Wratislavia Cup - 28.03.2015 Wrocław

         Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Turniej Mikołajkowy - 13.12.2014 Wrocław

        Mikołaj Oleksiuk – złoty medal w konkurencji kihon

        Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kihon

        Jakub Kowalski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne 

        Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kacper Cołta – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kamila Jakimowicz – brązowy medal w konkurencji kihon

        Julia Lidke – brązowy medal w konkurencji kihon

        Wiktor Ptak – brązowy medal w konkurencji kihon

        Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Ryszard Osuch – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Wiktor Łatoszyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Przemysław Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 29.11.2014 Kluczbork

       Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

       Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

       Krystian Chutkiewicz – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

       Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

       Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

       Piot Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

       Franciszek Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

V Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Karate Tradycyjnym - 27.09.2014 Wrocław

        Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Żołyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Wojciech Skorny – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

        Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Wiktor Łatoszyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak-Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Oliwia Biezmienow – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Marcin Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Franciszek Kaliszuk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hanna Dziki – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne



Sezon 2013/2014

I Chocianowski Turniej Karate Tradycyjnego - 21.06.2014 Chocianów

        Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

VII Wrocławska Olimpiada Młodzieży - 07.06.2014 Wrocław

        Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Żołyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Bartosz Żołądkowski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Karolina Tomaszewska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Katarzyna Krzepina – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Mieszko Jaworski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

XIV Puchar Polski Dzieci - 31.05.2014 Warszawa

        Maja Kołodyńska, Hubert Pietrzak - Rogala - brązowy medal w konkurencji enbu dziewczynka/chłopiec

VIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego - 24.05.2014 Głuchołazy

        Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Dominik Olszczyński – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Silesia Cup - 26.04.2014 Bytom

        Magdalena Porębska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

II Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy - 05.04.2014

        Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Wiktor Łatoszyński – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Franciszek Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Krzysztof Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

        Bartosz Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Przemysław Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Karolina Tomaszewska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Gracjan Graca – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Michał Halik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Marcin Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

        Kornelia Jelonek, Kornelia Liwak, Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

        Emilia Kochańska, Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji en-bu

        Jan Sobkowiak, Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji en-bu

I Krośnieński Turniej Karate Tradycyjnego - 29.03.2014

        Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Magdalena Porębska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Wratislavia Cup - 15.03.2014

        Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Karol Okoń - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

 XVII Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach - 22.12.2013

        Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Hubert Pietrzak-Rogala - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Adam Tomaszewski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Michał Halik - złoto w konkurencji kata indywidualne  

        Marcin Adamski - złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

        Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne  

        Jakub Karczmarzyk - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Maja Kołodyńska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Alan Wojtan - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Przemysław Jelonek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Bartosz Żołądkowski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Gracjan Graca - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Krzystof Sobkowiak - brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego - Mikołajek - 07.12.2013

        Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego w Kluczborku – 30.11.2013

        Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

        Kornelia Jelonek - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne   

        Dominik Olszczyński - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

        Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

        Jakub Karczmarczmarzyk - brązowy medal w koknurencji kata indywidualne

VI Puchar Mistrza -  Wrocław, 12.10.2013

Kornelia Liwak - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne


Sezon 2012/2013

VII Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach - 01.06.2013

Kornelia Jelonek  -  złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Franciszek Kaliszuk - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Przemysław Jelonek  - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Gracjan Graca - srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

IV Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Silesia Cup  - 27.04.2013

Kornelia Liwak - złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska - brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

I Międzynarodowy Turniej Smoka - Bochnia, 20.04.2013

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne